Kalitebet Kayıt Formu

Kalitebet Kayıt Formu

Kalitebet Kayıt Formu, Kalitebet canlı şans sitesi kayıt işlemleri oldukça kolay ve kısa sürede yapabileceğiniz bir işlemdir. Öncelik ile güncel ana sayfaya ulaşmanız gerekmektedir ardında sağ üstte bulunan ‘kayıt ol’ kısmına tıklamanız gerekmektedir. Burada karşınıza id ve şifre isteyecek bir yer çıkacaktır doldurduktan sonra sonra ki kısmına tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında kayıt formu karşınıza gelecektir. Formda yer alan tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gereklidir. Tüm bilgileri doldurduktan sonra hemen alt tarafta bulunan kuralları ve şartları kabul ettiğiniz gösteren onay kısmına tıklamalısınız. Eğer şartların size uymayabileceğini düşünürseniz bunların tamamını okuyabilirsiniz ancak tüm canlı şans siteleri hemen hemen aynı şartlara sahip olduklarını belirtmek isteriz.

Her şey tamam olduğu takdirde onaylamanız ile birlikte Kalitebet canlı şans adresinin yeni üyesi olarak canlı şans oluşumlarına katılabilirsiniz. Gelecek zamanlar da şifrenizi unutursanız ile şifre mi unuttum kısmı ile kolay bir şekilde yenileyebilirsiniz. Üyelik formunu eksiksiz ve gerçek, doğru bilgiler ile doldurmanız gerektiğinden bahsetmiştik. Bunun en büyük sebebi ise herhangi bir şekilde üyelik işlemlerini yanlış bilgiler ile tamamlasanız bile, gelecekte para yatırma ve çekim işlemleri sırasında kimlik bilgileriniz ile üyelik bilgileriniz birbirini tutmaz ise hesabınızın kapatılabilmesi. Kalitebet. 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Kalitebet Üyelik İptali

Kalitebet canlı şans adresinden üyelik iptali için bir buton bulunmamaktadır ve bu neden ile iptal gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların canlı destek ekibine ulaşmaları gerekmektedir. Hem canlı yardım hem de e-posta yardımı vasıtası ile derdinizi anlatabilir ve temsilciler hesabınızın iptal etmesini sağlayabilirsiniz. Ancak herhangi bir üyelik iptali ücret gerektirmediği için kullanılmayan hesabınızı kapatmaya gerek yoktur. Yine de herhangi bir sebepten kapatmak isterseniz sorununuzu paylaşmanız kapatmak için yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*