Kalitebet Twitter Tahmin Etkinliği – Dev Karşılamaya Özel 30₺ Freebet!

kalitebet
kalitebet-kalitebet twitter

Kalitebet twitter tahmin etkinliğin bu hafta Chelsea – Manchester City karşılaşmasının skor tahminine 30₺ Freebet dağıtmaktadır. Almış olduğunuz bu freebet tutarıyla sizlerde haftanın son gününü kazançlı bir şekilde kapatabilirsiniz. Bu etkinliklerimizden yararlanmanız için yapmanız gereken resmi twitter sayfamızı takip etmenizdir. Hemen ardından paylaşılan postun altına karşılaşma öncesi skor tahminini yapmanız gerekmektedir. Aynı zamanda en hızlı ve en kolay üyelik kayıt işlemlerinden sitemizde hesap oluşturabilirsiniz. Kalitebet kazandıran etkinlikleriyle bütün takipçilerimizi sitemize davet etmektedir!

kalitebet-kalitebet twitter tahmin
Kalitebet – Kalitebet Twitter – Kalitebet Etkinlik

Kalitebet Twitter Tahmin Etkinliği Freebet Kazanmak Kolay Mı?

Kalitebet sitesinde bonus kazanmak daima kolaydır. Twitter üzerinde gerçekleştirdiğimiz tahmin etkinliklerimizde sizlerde çok kolay bir şekilde bu bonuslarımızı kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en iyi spor servis sağlayıcılarını içerisinde barındıran spor bahisi sitemizde 1 tane üyeliğiniz olmasıdır. Ardından gün içerisinde yayınlanmış olan twitter tahmin etkinliğimize katılım sağlamanız ile birlikte Chelsea – Manchester City karşılaşmasının sonuçlanmasıyla sizlerde freebet tutarını kazanabilirsiniz. Kalitebet twitter tahmin etkinliğiyle pazar gününüz çok daha kazanç dolu olacak!

Kalite, fark yaratır!

Kalitebet Freebet Etkinlik Kurallar

 • Twitter’da gönderinin altına beş arkadaşını etiketle, RT yap ve Kalitebet kullanıcı adın ile birlikte tahminini yap!
 • Tahmininizi skor olarak yapmanız gerekmektedir!
 • Kesinlikle her tahmin yapan kullanıcı Telegram adresimizi takip etmek zorundadır. ( https://t.me/thekalitebet Telegram adresi)
 • Doğru skor tahmininde 30₺ Freebet dağıtılacaktır.
 • Kalitebet etkinlik ödülü toplamda 30₺dir.
 • Alınan bonusun herhangi bir çevrim ve maksimum kazanç şartı bulunmamaktadır.
 • TAHMİNLERİ SADECE SİTEMİZDE ÜYELİĞİ VE YATIRIMI BULUNANLAR YAPABİLECEKTİR.
 • Kalitebet sitesine yeni üye olacaklar veya herhangi bir yatırımı olmayanlar etkinlikten herhangi bir ödül kazanamayacaktır.
 • Son finansal işleminizin etkinlik bonusu olmaması gerekmektedir.
 • Etkinliğe katılımlarınızı akşam saat 19:30’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Bu saatten sonra yapılan tahminler geçersiz sayılacaktır.

Kalitebet Genel Kurallar ve Şartlar

 1. Kalitebet freebet etkinliği olarak Sosyal Medya etkinliklerimizde RT, FAV ve Arkadaş Etiketleme şartı koyabiliriz.
 2. Sosyal Medya etkinliklerimize katılan takipçilerimizin bonusu veya katılımı kötüye kullanması durumunda bonuslar aktarılmaz veya bonus ve bonus kazancı silinebilir.
 3. Kalitebet Sosyal Medya hesaplarımızda yapılan yarışmalar ve etkinliklerden kazanç sağlayan üyelerimizi kazançları maksimum 24 saat içinde yüklenecektir (Lütfen bonus için sosyal medya ve Canlı Destek ekibimizi rahatsız etmeyiniz).

TWİTTER TAHMİN ETKİNLİĞİ İÇİN TIKLAYIN!!

İnstagram Adresithekalitebet
Twitter Adresi@thekalitebet
Telegram Adresi: @kalitebet

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*