Kalitebet Avrupa Müsabalaları Tahmin Etkinliği – 60₺ Hediye Freebet

kalitebet
kalitebet

Kalitebet Avrupa Müsabakalarında Temsilcilerimiz İçin Hediye Freebet!

Kalitebet bu hafta 2 gün geçerli olacak skor tahmin etkinliği ile karşınızda. Bu etkinliğimiz ile sizlere hemen Beşiktaş JK – Sporting CP, Fenerbahçe – Royal Antwerp FC ve Lokomotiv Moscow – Galatasaray maçlarının doğru skorlarını bilerek sizlerde etkinlnik sonrası bahis alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Her karşılaşma başına doğru skor tahminlerinizde 20₺ tutarında freebet kazanma hakkınız bulunmaktadır. Her ödül sadece 1 kişi adına 1 defa kazanılabilmektedir. Almış olduğunuz freebeti ise çevrim şartı olmadan spor alanında aktif edebilirsiniz. Dilerseniz daha çok kazanç içinde kalitebet sitesine yatırım yaparak daha çok kazanç ve daha çok heyecan kazanabilirsiniz. Sitemize www.kalitebet135.com adresinden ulaşabilirsiniz.  

kalitebet - kalitebet135
kalitebet – kalitebet135
Kalitebet – Kalitebet Skor Tahmin Etkinliği – Kalitebet Twitter

Kalitebet135 Twitter Skor Tahmin Etkinliklerini Nasıl Kazanırım?

Yapmanız gereken aslında çok basit hemen kalitebet twitter hesabını takip etmeniz ve sonrasında da etkinlik gönderisini paylaşmanız gerekmektedir. Bu şekilde etkinlik gönderisi altına yapılan paylaşım sonrası hızlı bir şekilde gönderiyi retweed ve paylaşımını yapmanız gerekiyor. Bu şekilde kazanç dolu ve benzersiz bonus seçenekleriyle dolu sitemizde sizlerde hemen doğru tahminlerinizle kazanç sağlayabilirsiniz. Kazanana üyelerin maç sonuçlarını yarın maç saatine kadar yapmanız ve maçın başlama saatini geçirmemeniz gerekmektedir. Kalitebet135 sitesinde üyelik hesabı olan bütün üyelerimiz bu bonustan yararlanabilir. Fakat Beşiktaş JK – Sporting CP maçına kadar yani saat 19:45’e kadar katılımlarınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu maç sonrası tahminler dikkate alınmayacaktır.

Kalite, fark yaratır!

Kalitebet Freebet Etkinlik Kurallar

 • Twitter’da gönderinin altına beş arkadaşını etiketle, RT yap ve Kalitebet kullanıcı adın ile birlikte tahminini yap!
 • Tahmininizi skor olarak yapmanız gerekmektedir!
 • Kesinlikle her tahmin yapan kullanıcı Telegram adresimizi takip etmek zorundadır. ( https://t.me/thekalitebet Telegram adresi)
 • Doğru skor tahmininde 20₺ Freebet dağıtılacaktır.
 • Kalitebet etkinlik ödülü toplamda 60₺dir.
 • Alınan bonusun herhangi bir çevrim ve maksimum kazanç şartı bulunmamaktadır.
 • TAHMİNLERİ SADECE SİTEMİZDE ÜYELİĞİ VE YATIRIMI BULUNANLAR YAPABİLECEKTİR.
 • Kalitebet135 sitesine yeni üye olacaklar veya herhangi bir yatırımı olmayanlar etkinlikten herhangi bir ödül kazanamayacaktır.
 • Son finansal işleminizin etkinlik bonusu olmaması gerekmektedir.
 • Etkinliğe katılımlarınızı akşam saat 19:45’e kadar gerçekleştirebilirsiniz. Bu saatten sonra yapılan tahminler geçersiz sayılacaktır.

Kalitebet Genel Kurallar ve Şartlar

 1. Kalitebet freebet etkinliği olarak Sosyal Medya etkinliklerimizde RT, FAV ve Arkadaş Etiketleme şartı koyabiliriz.
 2. Sosyal Medya etkinliklerimize katılan takipçilerimizin bonusu veya katılımı kötüye kullanması durumunda bonuslar aktarılmaz veya bonus ve bonus kazancı silinebilir.
 3. Kalitebet Sosyal Medya hesaplarımızda yapılan yarışmalar ve etkinliklerden kazanç sağlayan üyelerimizi kazançları maksimum 24 saat içinde yüklenecektir (Lütfen bonus için sosyal medya ve Canlı Destek ekibimizi rahatsız etmeyiniz).

TWİTTER TAHMİN ETKİNLİĞİ İÇİN TIKLAYIN!!

İnstagram Adresithekalitebet

Twitter Adresi@thekalitebet

Telegram Adresi: @kalitebet